Будівельна компанія

За 20 років існування компанії було побудовано і введено в експлуатацію  понад сто десять житлових будинків і котеджів, а також альтанки, бані, гаражі і басейни.

У 2003 році наша компанія почала надавати послуги з будівництва будинків і котеджів в м. Дніпро і Дніпропетровській області. На сьогоднішній день компанія «Дніпробуд» займається приватним котеджним будівництвом також в Києві та Запоріжжі. Всі без винятку об'єкти зводилися силами компанії. Для цього у нас є все необхідне - інструмент, обладнання, але найголовніше - кваліфікований персонал. Не секрет, що найчастіше незадовільна якість будівельних робіт пов'язана саме з поганою підготовкою персоналу.

У нашій компанії цієї проблеми немає і не було - ми спочатку робили головну ставку саме на кадри. Результатом цієї роботи стало формування кваліфікованих бригад у всіх галузях нашої діяльності. У нас є професіонали в області монолітних, оздоблювальних, покрівельних робіт, електрики та сантехніки тощо. Все це, в сукупності з розвиненою технологічною базою, дозволяє нам виконувати будівництво будинків і котеджів в стислі терміни з гарантованою якістю.

 
строительная компания Днипробуд
Строительная компания
КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ
Строительная компания
ПРОЗОРІ І СТАБІЛЬНІ ЦІНИ
Строительная компания
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
Строительная компания
гарантія 10 років
Строительная компания
ВИСОКІ СТАНДАРТИ
Строительная компания
АРХІТЕКТУРНИЙ СУПРОВІД

Комплексний підхід до будівництва також вирішує і ще одну важливу проблему, а саме - недотримання технології виконання робіт на тому чи іншому етапі. Ми працюємо таким чином, що ця проблема повністю виключається.

У нашій компанії працюють архітектори і конструктори з величезним досвідом. Всі наші об'єкти з самого початку їх реалізації знаходяться під авторським наглядом головного архітектора проекту. Коригування (за необхідності) проектних рішень здійснюється архітектором-конструктором протягом усього будівництва. В результаті проект майбутньої будови це не просто красива картинка, а технологічна карта. Завдяки цьому сам процес будівництва котеджу або заміського будинку легко розбивається на етапи, кожен з яких жорстко контролюється за відпрацьованою схемою. Підсумок такого підходу - гарантована якість як самої будівлі, так і всіх інженерних комунікацій.

Переваги будівельної компанії

Будівельна компанія «Дніпробуд» володіє технологіями будівництва заміських будинків і котеджів з усіх матеріалів, роблячи основну ставку на класичні цегляні будинки, як на найбільш довговічні і відповідні для українського клімату. Це не означає, що ми будуємо виключно з цегли - компанія «Дніпробуд» здатна втілити в життя проект будинку або котеджу з будь-яких матеріалів - починаючи від традиційного будівельного матеріалу - черепашнику, закінчуючи більш сучасними: газобетоном, пінобетоном та іншими матеріалами.

Варто відзначити, що «Дніпробуд» уважно ставиться до побажань клієнтів - компанія не обмежується лише будівництвом котеджів і заміських будинків, допомагаючи клієнтам у вирішення всіх виникаючих питань. У разі необхідності ми беремо на себе повний юридичний супровід усього процесу будівництва - від придбання ділянки до реєстрації будинку з присвоєнням поштової адреси. Завдяки цьому, поняття «під ключ» стає не просто маркетинговою хитрістю, а правдою життя - з нами побудувати будинок або котедж виключно просто. Від Вас потрібно тільки ідея і короткий опис.

Гарантії будівельної компанії Дніпробуд

Ми даємо гарантію на всі проведені роботи, умови якої обговорюються при укладенні договору. Довіривши нам управління Вашим проектом, Ви можете бути впевнені в тому, що будівництво буде вироблено якісно і вчасно.

 

Наші партнери

Будівельна компаніяБудівельна компанія у КиєвіБудівельна компанія київБудівельна компанія Київ

Ліцензія 

Відгуки будівельної компанії
Усі відгуки будівельної компанії