Адаптація фундаменту

Адаптація фундаменту

Адаптація фундаменту для будівництва - запорука міцності і надійності майбутнього житла.

Для створення типових проектів будинків прийнято використовувати середньостатистичні параметри ґрунтів. Однак з геологічними параметрами наявної ділянки вони не завжди збігаються. Це такі характеристики, як усадка, несуча здатність, промерзання грунту і глибина залягання грунтових вод. Саме від них залежать параметри майбутнього фундаменту. Щоб отримати реальні дані щодо особливостей ґрунту, потрібне проведення інженерно-геологічних вишукувань. На підставі отриманих даних проводиться адаптація фундаменту, закладеного в типовому проекті, під конкретну ділянку забудови.

Адаптація фундаменту під власний будинок надає забудовнику наступніі переваги:

  • максимальна впевненість в надійності закладеного фундаменту і в цілому зведеної будівлі;
  • істотна економія коштів при будівництві: адаптований фундамент може коштувати дешевше типового;
  • якщо вас цікавить ціна адаптованого фундаменту, зв'яжіться з представниками «Дніпробуд». Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту. Менеджери компанії з радістю нададуть відповіді на всі ваші запитання.

Як адаптувати фундамент під проект?

Виконуючи роботи з адаптації фундаменту готового проекту під геологічні особливості ділянки, наші фахівці:

  • обирають прийнятний тип фундаменту;
  • проводять технічні розрахунки глибини закладання підошви фундаменту, граничного напруження грунту під підошвою фундаменту, несучої здатності, площі перерізу робочої арматури і т.і .;
  • займаються підготовкою детальних креслень конструкції адаптованого фундаменту;
  • складають кошторис, виходячи з необхідної кількості будівельних матеріалів.

Перш, ніж почати проектні роботи, наші фахівці проведуть з вами обов'язкову консультацію. Ми неодмінно візьмемо до уваги всі ваші побажання і разом знайдемо оптимальне рішення. Щоб замовити адаптацію фундаменту “під ключ”, зателефонуйте за номером телефону, вказаному на нашому сайті. Співпрацюючи з нами, ви зможете відчути на собі першокласний сервіс, лояльні ціни і багато інших переваг. І пам'ятайте, що правильно підібраний фундамент - це запорука міцності, надійності, функціональності вашого житла.