Будівництво готелів

Будівництво готелів

Які роботи входять в підготовчий етап будівництва готелю?

Будівництво готелю як будь-якого іншого великого об'єкта передбачає великий обсяг підготовчих робіт. Команді, в яку входять: замовник, архітектор, генеральний підрядник, менеджер проекту і т.д. необхідно опрацювати ідею, визначитися з межами і цілями реалізації майбутнього готельного комплексу. Першим етапом проекту є створення бізнес-плану і прорахунок техніко-економічного обґрунтування. Надалі від команди, яка працює над створенням майбутнього готелю, потрібне детальне опрацювання всієї проектної документації. У неї входить докладний опис функціональних, інженерних та інших вимог, що надаються майбутньому об'єкту. Вкрай важливим фактором, який впливає на успішність всього процесу є вибір досвідченого і відповідального забудовника. Компанія «Дніпробуд» здійснює проектування і будівництво готелів покладаючись на більш ніж двадцятирічний досвід ведення бізнесу в будівельній галузі України.

Проектування і планування робіт з будівництва готелів

Наші клієнти можуть обрати готовий проект готелю або замовити індивідуальний проект, в якому будуть враховані всі їхні побажання і особливості місцевості. Також наші замовники активно користуються послугами 3D моделювання, а ми як забудовники, використовуємо BIM моделювання для максимальної наочності всіх проектних робіт і їх втілення. Фахівцями компанії «Дніпробуд» здійснюється контроль якості виконуваних будівельних робіт на кожному з етапів. На всі вироблені будівельні роботи компанія дає гарантію безпеки і якості. При укладанні договору підряду на будівництво будь-якого об'єкта фахівцями нашої компанії, як додаток до договору, формується детальний план виконання робіт і графік їх фінансування. Ця програма допомагає клієнтам ретельно і точно планувати фінансові потоки, а також контролювати хід виконання робіт. Кураторством кожного проекту займається менеджер проектів. Він є представником інтересів замовника в підрядній організації. Менеджер проектів допомагає звести до мінімуму навантаження на клієнта в ході вирішення оперативних питань. Ще однією перевагою використання менеджера проектів при будівництві таких великих об'єктів як готель або житловий комплекс є те, що менеджер проектів це головна особа, відповідальна за всі вимоги або запити замовника,  тому замовнику немає необхідності мати контакт з усіма залученими сторонами.

 Будівництво міні готелю готелі в Україні

Що ж впливає на вартість будівництва готелю?

Основними факторами, що впливають на загальну вартість будівництва, є, в першу чергу, місце розташування і масштаб проекту. Вибір відповідного місця для зведення майбутнього готельного комплексу - ключовий фактор від якого залежить успіх всього заходу. Однак, центральне розташування готелю, як правило, є причиною значного збільшення загальної вартості будівництва. Це обумовлено тим, що в центрі міст досить складно знайти відповідну ділянку для будівництва такого великого об'єкта, а також спостерігаються труднощі з під'їзними шляхами і комунікаціями. Одним з головних чинників у виборі місця розташування готелю є визначення його цільової аудиторії. Хто буде типовим гостем готелю? Це буде сім'я у відпустці або ділові люди у відрядженні, студенти на канікулах або більш старше покоління? Для ділового туриста важливіше розташування готелю поблизу бізнес або експоцентрів, а також доступність аеропортів. Для молоді, яка часто подорожує громадським транспортом або пішки, центральне розташування готелю часто є критичним. Сім'ям важлива наявність таких зручностей як парковка, басейн, ігрова зона тощо. Даний комплекс послуг вимагає значно більшої площі земельної ділянки, який часто вкрай складно знайти в центрі міста.

Будівництво готелю в україні

Як правильно вибрати матеріал для будівництва готелю?

На ринку України спостерігається наявність широкого вибору будівельних матеріалів. Однак залучені сторони можуть накладати певні обмеження на спектр використовуваних матеріалів. З одного боку, використовувані матеріали можуть бути обмежені законодавчо щоб, наприклад, при фасадних роботах не змінювати склавшийся історично профіль вулиці. З іншого боку, замовником може бути висунутий ряд вимог по мінімізації загальної вартості проекту що теж звужує вибір можливих будівельних матеріалів