Екстер'єр будинків

Екстер'єр будинків

Людину оцінюють за тим, як вона виглядає, а господаря за зовнішнім виглядом його будинку. Тому про те, яким буде екстер’єр вашого будинку, необхідно потурбуватись на етапі розробки його проекту. Крім того, від обраного матеріалу оздоблення залежать не тільки декоративні якості, але і практична функція. Завдяки цьому можна утеплити приміщення, зробити будинок більш комфортним, а також створити цілісний і гармонійний стиль двору.

Найважливіше в оздобленні фасадів приватного будинку - обрати професійну фірму, яка в найкоротші терміни зробить екстер'єр будь-якої будівлі стильним, оригінальним і багатофункціональним. Саме такою є компанія Дніпробуд. Ми кращі в своїй справі, тому ви можете бути впевнені в тому, що ваш будинок в надійних руках.

Навіщо потрібне зовнішнє оздоблення будинку?

Під час спорудження будинку багато хто навіть не замислюються про те, що над облицюванням стін зовні потрібно буде окремо попрацювати, тому забувають про цей етап. Через це, на прикінці будівництва, коли власники вже чекають побачити розкішний будинок, він не виглядає таким оригінальним і новим, не вписується в ділянку і в цілому справляє негативне враження. Кращим виходом в цьому випадку буде звернутися за послугою дизайну екстер'єру заміського будинку.

Або ж трапляється інша ситуація, коли ви вже давно живете в будинку, але помічаєте, що з кожним роком на опалення йде все більше і більше коштів, а в приміщенні все холодніше й холодніше. В такому випадку швидше за все проблема в ізоляції будівлі, тому врятує вас облицювання правильними матеріалами.

Найчастіше послугу дизайну екстер'єру будинків і його оздоблення замовляють з наступних причини:

  • теплоізоляція, адже саме зі стін виходить велика частина тепла зсередини, а в разі неправильного проектування приміщень, професійне облицювання просто необхідне;
  • гідроізоляція, мається на увазі більш щільний захист будинку від попадання вологи, а також від підтоплення підвалу у весняний сезон;
  • звукоізоляція, найчастіше замовляється для будинків, які стоять в приватних секторах або в місті;
  • декоративне оформлення будинку, адже зовнішній вигляд теж грає дуже велику роль.

Екстер'єр будинків - види і особливості

Сучасний будівельний ринок надає величезну кількість різноманітних варіантів оздоблення будинку. Вибір типу оздоблення будинку залежить від основного матеріалу стін, деякі типи оздоблювальних матеріалів краще підходять для певних типів будівель, від розташування будинку і його характеристик, а також від побажання власника.

Найпопулярнішими і найбільш поширеними типами оздоблення фасаду будинку є декоративна штукатурка і цегла.

Декоративна штукатурка - це недорогий, швидкий і зручний спосіб облицювання будинку, тому що він дозволяє проявити фантазію і креативність, якщо роботу будуть виконувати досвідчені дизайнери. Основне завдання полягає в тому, щоб вирівняти стіни, але зараз штукатурку використовують як основу під фарбування або майбутнє доповнення до дизайну. З плюсів слід виділити міцність, доступність, тепло і звукоізоляцію. Але в цілому даний матеріал підходить, якщо з ним працює фахівець, тому що найменша помилка в технології може привести до того, що матеріал не буде виконувати своїх завдань.

Цегла один з найпоширеніших, класичних матеріалів, що використовуються у всьому світі та має масу позитивних характеристик. Це екологічно чистий, природний матеріал, який не горить, дозволяє будинку "дихати", відмінно зберігає повітря всередині і володіє декоративними властивостями.

Існує ще велика кількість способів створення дизайну екстер'єру будинку “під ключ”, але тільки ваш дизайнер підбере найкращий варіант:

  • величезна кількість видів сайдинга;
  • облицювання натуральним чи штучним каменем;
  • монтаж  фасадних касет;
  • використання сендвіч-панелей.

Де замовити послугу облицювання будинку?

Оздоблення будинку зовні в Києві та Дніпрі - це нескладне завдання, але це завдання повинні виконувати професіонали, тому що тільки в цьому випадку ваш будинок буде стильним, затишним, теплим і комфортним. Кращим рішенням буде звернутися в спеціалізовану компанію Дніпробуд. Ми не тільки надаємо кращу вартість на всі послуги, але і даємо гарантію якості і надійності на всі вид будівельних робіт. Займатися дизайном будуть виключно досвідчені фахівці, які вже створили безліч успішних проектів.

З Дніпробуд ви можете бути впевнені в безпеці вашого будинку.