Студія дизайну в Києві

Студія дизайну

Дизайн-студія в Києві: професійний підхід до роботи

Зробити власний будинок або квартиру більш комфортабельними нескладно, якщо скористатися для цього першокласними матеріалами, а також скласти індивідуальний проект. Розробка нового дизайну для житла є складним і трудомістким процесом, для якого потрібен відповідний досвід і кваліфікація. Будівельна компанія DNIPROBUD займається проектуванням вже багато років, тому клієнти незмінно залишаються задоволеними своїм вибором. Ми встигли завоювати довіру клієнтів, які співпрацюють з нашою компанією через авторського індивідуального дизайну, який ми створюємо в процесі.

Замовити дизайн-проект ви можете в будь-який зручний час, додатково отримавши від наших фахівців необхідну інформацію. Індивідуальний підхід завжди дозволяє знаходити рішення, які повністю відповідають бюджету і побажанням замовників. З нашою допомогою ви зможете створити інтер'єр своєї мрії, наповнивши простір затишком і функціональністю.

Студія дизайну допоможе підготувати ідеальний проект

У 2020 році існує кілька головних трендів, на які слід звернути увагу. Наш дизайнер уважно вислухає ваші побажання і запропонує варіанти, які будуть максимально повно розкривати ідеї. Дизайн інтер'єру під ключ є справжнім мистецтвом, оскільки фахівці повинні не тільки провести точні розрахунки, а й поєднати різні оздоблювальні матеріали, створивши простір для творчості, відпочинку або плідної роботи.

Етапи створення дизайн-проекту інтер'єру виглядають наступним чином:

  • вивчення об'єкта;
  • складання ТЗ;
  • підписання договору про співпрацю;
  • виконання планування приміщення;
  • розробка візуальної моделі інтер'єру;
  • вибір матеріалів і комплектуючих;
  • завершення роботи над проектом і його здача клієнту.

Перевірена студія дизайну інтер'єру

Для створення візуального проекту використовується сучасне програмне забезпечення. В результаті замовник може заздалегідь побачити те, як буде виглядати його квартира при виборі того або іншого варіанту декорування. Замовити послуги в студії дизайну DNIPROBUD буде вигідним рішенням з кількох причин. Почати слід з того, що проект дозволить зрозуміти, які особливості є у планування і правильно її обіграти. Дизайнер інтер'єру допоможе з вибором відповідних меблів, яка зробить квартиру ще більш затишною. Не менш важливо вибрати відповідне освітлення, в чому вам також допоможе професійний дизайнер.

Якщо будівництво будинку тільки було розпочато, його майбутньому власнику далеко не завжди вдається уявити, як буде виглядати його будинок після завершення робіт. У такому випадку варто звернутися до фахівців, які допоможуть візуалізувати проект і скорегувати його відповідно до побажань клієнта. У Києві дизайнерський проект може допомогти не тільки замовнику, а й самим будівельникам. Якщо клієнт визначився з внутрішнім змістом будинку, то виконавцям буде простіше встановити перегородки, сантехніку та електроприлади.

Послуги дизайнера потрібні і тим, хто купує квартиру на вторинному ринку. Якщо попередні власники не потурбувалися якісним ремонтом, то квартира постане перед новими власниками в жалюгідному стані і без масштабної переробки не обійтися. Щоб не довелося здійснювати хаотичні дії, краще мати перед собою детальний проект. Ціни на послуги дизайнерів зроблять співпрацю з фахівцями ще більш вигідним рішенням.