Авторський нагляд

Архітектурний нагляд

Архітектурний нагляд - супровід авторами проекту, іншими розробниками проектної організації і при необхідності іншими фахівцями, за відповідністю виконання будівельно-монтажних робіт розробленої проектної документації.

Авторський нагляд в будівництві і його переваги

Основні обов'язки архітектора:

 • відвідування об'єкта відповідно до розробленого графіка;
 • перевірка відповідності споруджуваного будинку розробленими кресленнями;
 • надання підрядної будівельної компанії необхідної інформації по проекту;
 • виправлення і доопрацювання виявлених під час будівництва недоробок проекту;
 • інформування замовника про хід виконання робіт на об'єкті.

Що не входить в обов'язки архітектора:

 • контроль якості будівельних робіт;
 • контроль якості будівельних матеріалів з яких зводиться будинок;
 • здійснювати закупівлю, прийом і підрахунок матеріалів;
 • всі обов'язки сторін обговорюються і вказуються в договорі про авторський нагляд.

Авторський нагляд є однією з популярних послуг, скористатися якою можуть клієнти нашої будівельної компанії. В рамках даного сервісу клієнт отримує нагляд з боку автора проекту за виконанням будівельних робіт. Дана послуга стала актуальною через те, що далеко не всі компанії, які представлені на будівельному ринку, здатні гарантувати бездоганну якість робіт. Відповідальний фахівець, який здійснює авторський нагляд в Україні, буде уважно стежити за дотриманням правил і пунктів документації. Нагляд потрібен на кожному етапі будівництва, а здійснити його можна тільки при наявності відповідних знань і розуміння того, в чому полягають особливості будівельних і монтажних робіт.

Якісний архітектурний нагляд

Здійснення нагляду входить в компетенцію замовника. Даний сервіс можна прописати в технічне завдання ще під час роботи над проектом об'єкта. Договором виступає документ, який регулює взаємовідносини між сторонами. З його допомогою можна встановити перелік прав і обов'язків кожного учасника нагляду в разі підрядної організації проекту. Будівельна компанія "Дніпробуд" має багаторічний досвід роботи, що дозволяє її клієнтам завжди бути впевненими в правильності власного вибору. Ми забезпечимо вас додатковою інформацією про послуги, а також запропонуємо додаткові сервіси, щоб вам не довелося переживати про якість виконаного ремонту.

Нагляд за виконанням робіт допомагає знизити витрати на будівництво, а також займатися своїми справами в той час, коли кваліфікований менеджер буде стежити за дотриманням ваших інтересів. Сторони договору представлені таким чином:

 • замовником виступає фізична або юридична особа, яка організовує і фінансує будівельні роботи;
 • підрядником є ​​фізична або юридична особа, яка зобов'язується виконати будівництво на ділянці;
 • проектувальником називають фізичну або юридичну особу, яка займається створенням планів, креслень та інших документів для будівництва об'єкта, а також надає послуги авторського нагляду.

Розпорядчим наказом називають документ, який використовується для здійснення нагляду під час проектування або будівництва об'єкта. Займатися авторським наглядом можна тільки за умови складання наказу. Зазвичай послуги надаються з етапу початку будівельних робіт і до здачі об'єкта в експлуатацію. В окремих випадках нагляд може бути продовжений аж до початку безпосередньої експлуатації об'єкта. Авторський нагляд здійснюється за певним графіком, який повинен бути зазначений в документах.

Фахівці, які займаються поданням авторського нагляду в Дніпрі, Києві та інших містах України, повинні відправитися на об'єкт, щоб провести проміжнє приймання зведених конструкцій, а також оглянути виконання прихованих робіт за графіком. Додатковий виїзд на будмайданчик можливий на прохання клієнта або підрядника, що має бути внесено до розпорядчого документа. Керівник видає співробітникам відповідні технічні завдання і займається координацією їх дій. Замовник повинен забезпечити фахівців з технічного нагляду транспортом, службовим приміщенням та іншими потребами, прописаними в договорі.

Професійний технічний нагляд

Ще одна послуга, яку представляє наша будівельна компанія своїм клієнтам при будівництві під ключ, полягає в професійному технічному нагляді. Йдеться про планування будівельних робіт і ретельному нагляді за всіма процесами, які відбуваються на об'єкті. Контроль буде відбуватися від самого початку підготовки технічних документів, дозволяючи раціонально витрачати гроші і будівельні матеріали, а також дотримуючись правил техніки безпеки. Технічний нагляд дозволяє врахувати найдрібніші деталі, забезпечуючи повну відповідність проекту будівельним нормам. Дотримання ДБНів також буде в пріоритеті.

Ціни на технічний нагляд у 2023 році від нашої компанії

Регіон Ціна за виїзд спеціаліста, грн
В межах м. Київ 500 грн/виїзд
В інші міста від 700 грн/виїзд

Технагляд дозволяє стежити за дотриманням державних стандартів і технологічних процесів при виконанні робіт. Фахівці можуть додатково обговорювати організаційні документи, пов'язані з реєстрацією дозволу на будівництво. Технагляд обов'язково проводять під час будівельно-монтажних робіт, щоб перевірити відповідність обраних матеріалів і конструкцій за проектною документацією. Роботи приймають тільки за умови підписання відповідних актів. Для зручності замовника може відбуватися фотофіксація, що особливо важливо при проведенні прихованих робіт.

Якщо під час будівництва будуть виявлені які-небудь відхилення від зазначених в плані даних або використовуватися технології, які не передбачені проектом, то замовник обов'язково отримає про це детальний звіт з термінами усунення зазначених відхилень. Всі фактично виконані роботи повинні бути перевірені перед пред'явленням до оплати. Також проводиться контроль на відповідність заявленого обсягу робіт і встановлених термінів здачі.

Якщо за роботу береться новачок, йому буде складно встежити за всіма цими процесами. Додатково може знадобитися експертиза, яка дозволить перевірити те, в якому стані знаходяться покриття і конструкції після завершення робіт. Експертна оцінка технічного стану об'єкта може бути замовлена ​​в нашій компанії. У 2023 році наші фахівці вже встигли виконати кілька десятків замовлень авторського або технічного нагляду, результатами яких клієнти залишилися задоволені. Вам лише потрібно залишити заявку на сайті, а наші фахівці допоможуть вибрати ті послуги, які виявляться максимально ефективними в кожному конкретному випадку. Ми завжди знаходимо баланс між якістю і вартістю робіт.