Ландшафтний дизайн Київ

Ландшафтний дизайн

Для міських жителів приїзд за місто дуже важливий, адже тут можна насолодитися єднанням з природою. Це можна зробити, якщо у вас буде правильно оформлене подвір’я. Для розкішного і затишного вигляду двору необхідно не тільки те, щоб там росли різні рослини, дерева і кущі. Стильним подвір’я роблять дрібниці, невеликі аксесуари, а також досить великі будови, які і створюють неповторну атмосферу.

Замовити послугу ландшафтного дизайну ділянки можна в спеціалізованій компанії «Дніпробуд». Професійні дизайнери, які мають великий досвід роботи в цій сфері, зможуть в найкоротші терміни за низькою ціною облаштувати ваше подвір’я.

Етапи та особливості ландшафтного дизайну

Послуги ландшафтного дизайну двору і території біля будинку складаються з декількох етапів:

  • оцінка території, огляд недоліків і особливостей зони, на якій в майбутньому буде відбуватися облаштування. Спеціаліст бачить будь-які проблемні ділянки, котрі необхідно усунути в майбутньому. Зокрема це стосується зони, де занадто багато бур'янів, ями і пагорби, які заважають гармонійності території;
  • проектування відбувається відповідно до характеристик території. Дизайнер складає проект зовнішнього вигляду двору, описує що і де буде розташовано, візуалізує плани і показує замовнику. Крім того, його завданням є створення унікального стилю, який буде відображати смак власників. Можете бути впевнені, що без узгодження з власником будинку нічого не буде зроблено, план буде затверджено з вами до початку робіт;
  • в озеленення входить посадка рослин і дерев, створення квітників і створення газону. Цей етап дуже творчий і вимагає креативного підходу, але найкраще те, що можна зробити подвір’я  "на будь-яку пору року". Дизайнер висаджує певні рослини, які можуть цвісти навесні і влітку, квіти для осені та дерева, декоративні деталі для зими. При цьому всі елементи відображатимуть стиль, який був обраний спочатку;
  • благоустроєм займаються кілька співробітників, які роблять водойми, фонтани, встановлюють декоративні аксесуари та інше. Це один з найбільш складних і трудомістких етапів, тому що вимагає роботи багатьох професіоналів і точної відповідності з планом. Після цього двір повністю облаштовується і здається в експлуатацію.

Завдання ландшафтного дизайну приватного будинку полягає в тому, щоб підкреслити красу природи,  особливості двору, але при цьому приховати недоліки та проблемні зони. В такому дворі ви зможете насолоджуватися відпочинком, атмосферою, розважатися з друзями.

Проекти ландшафтного дизайну від професіоналів «Дніпробуд»

Зробити двір стильним і затишним, відобразити його особливості, смаки власників, показати переваги і приховати недоліки зможуть тільки ті, хто вже має великий досвід роботи в цій сфері. І компанія «Дніпробуд» може надати вам тільки досвідчених, висококваліфікованих співробітників, які можуть реалізувати проект будь-якої складності.

Ми виконуємо облаштування в найкоротші терміни за найдоступнішою вартістю. Наш менеджер в будь-який момент готовий відповісти на всі питання і допоможе оформити замовлення. Вартість послуг буде розрахована спочатку і залишиться незмінною до кінця, а наші дизайнери зроблять оформлення відповідно до затвердженого плану.

Вибираючи послуги ландшафтного дизайну двору “під ключ” від «Дніпробуд» ви можете бути впевнені в якості, оригінальності та надійності нашої фірми.