Дизайн інтер'єру Київ

Дизайн інтер'єру

Унікальний дизайн інтер'єру

Дизайн інтер'єру являє собою цілий комплекс робіт, які допомагають зробити простір, незалежно від його функціонального призначення, максимально комфортним для людини. Самостійно виконати подібні роботи вкрай складно, так як потрібно мати відповідні знання, навички та розумінням особливостей робіт. Дизайн інтер'єру приватного будинку залишається в числі найбільш затребуваних послуг, якими можуть скористатися клієнти нашої компанії. Під час проведення робіт зі створення дизайну інтер'єру можна виділити наступні етапи:

 • створення оптимального планування приміщень;
 • вибір якісних матеріалів для стін, стелі та підлоги;
 • консультації щодо колірних рішень;
 • вибір дверей і віконних рам;
 • меблювання і монтаж якісного освітлення;
 • підбір додаткових декоративних елементів.

Якщо не врахувати всі аспекти в процесі робіт, то замовнику не вдасться зробити з різноманіття фарб і матеріалів єдину картину. Навіть у досвідченого професіонала можуть виникати певні труднощі під час роботи над дизайн-проектом. У кожної людини своє уявлення про комфорт, тому дизайн інтер'єру котеджу важливо підібрати так, щоб його складові елементи не конфліктували між собою. Робота дизайнера неймовірно відповідальна. Крім візуальної гармонії і оригінальності, простір повинен бути зонований відповідно до потреб мешканців.

Що входить в дизайн інтер'єру сучасної квартири?

дизайн інтер'єру сучасної квартири

Будівельна компанія Dniprobud постійно розширює асортимент послуг, а також незмінно покращує їх якість, щоб клієнти залишалися задоволеними своїм вибором. Щоб підготувати проект, наші фахівці виконають всі необхідні роботи:

 • на першому етапі необхідно створити візуалізацію об'єкту, щоб детально розрахувати технічні особливості;
 • далі слід визначитися з тим, як клієнт бачить простір, щоб архітектор розібрався в естетичних уподобаннях замовника;
 • наступним кроком стане відвідування місця, де будуть проходити монтажні роботи, щоб фахівці могли зробити виміри;
 • на підставі отриманої інформації готується до трьох варіантів планування;
 • після вибору буде підготовлена ​​і затверджена фінальна візуалізація.

Додатково клієнт отримує робочі креслення, які також допомагають під час реалізації проекту на практиці. Фахівці підготують специфікації і вкажуть виробників тих чи інших комплектуючих. Підсумком співпраці з нашою компанією в 2023 році стане отримання цілісної концепції, яка буде повністю відповідати перевагам замовника. Етапи розробки дизайн-плану можуть бути доповнені при необхідності, що обов'язково обговорюється заздалегідь.

Дизайн інтер'єру квартири за вигідною ціною

дизайн інтер'єру квартири

Кожне приміщення має функціональне призначення та інші особливості, які потрібно враховувати при розробці проекту. Дизайн інтер'єру кухні залишається одним з найскладніших етапів робіт. Такі приміщення відрізняються порівняно невеликими розмірами, тому фахівцям доводиться уважно вибирати наповнення і продумувати зонування простору. Якщо кухня має розміри до 5 квадратних метрів, то краще відмовитися від великої кількості декоративних елементів, оскільки вони будуть тільки перевантажувати простір. У той же час на кухні важливо передбачити наявність якісних комунікацій та освітлення, яке буде відігравати важливу роль.

Приміщення, в якому сучасна людина проводить значну частину життя, мають назву - вітальні. Саме тут ми зустрічаємо друзів і проводимо сімейні свята. Дизайн інтер'єру вітальні повинен бути створений виключно під побажання та потреби замовника. Навіть невеликі нюанси можуть вплинути на сприйняття простору, тому підготовка кількох проектів буде особливо важливим моментом. Дизайнер може підказати з палітрою кольорів, щоб зробити приміщення більш затишним або стриманим і строгим.

Різноманітність стилів, в яких можна оформити простір, дозволяє зробити квартиру або котедж унікальними. Якщо роботи проводять справжні професіонали своєї справи, то їм не важко буде створити проект, в якому різні кімнати декоруються в різних стилістичних напрямках. Замовник також отримує можливість значно заощадити час. Правильно підготовлений проект максимально полегшить всі наступні етапи, починаючи від вибору покриттів і закінчуючи розміщенням меблів у просторі. У підрядників не виникне зайвих питань, а терміни робіт будуть максимально скорочені.

У Києві розробка дизайн-проекту інтер'єру користується великою популярністю. Якщо звернутися в перевірену компанію, то можна замовити весь комплекс робіт під ключ, що забезпечить додаткову економію коштів. Ніколи не відмовляйтеся від можливості отримати кілька варіантів того, як може виглядати інтер'єр. Якщо співпрацювати з професіоналами, то кожен елемент креслення буде вивірений, а вам не доведеться довго розбиратися в його особливостях.

Кожна людина зацікавлена в тому, щоб його будинок був не тільки ергономічним, але і безпечним. Готовий проект дизайну інтер'єру допоможе прорахувати більшість технічних аспектів, про які новачок в сфері будівництва міг навіть не чути. Наприклад, проект передбачає установку певної схеми вентиляції та електропостачання. Кожна зона в приміщенні отримає свою схему освітлення. Зонування і перепланування здійснюються з використанням оптимальних конструктивних рішень. В результаті ретельного планування ви однозначно залишитеся своїм вибором і в наступний раз обов'язково зверніться в нашу компанію.

Замовити дизайн інтер'єру 3D

3д дизайн інтер'єру

Однією з найбільших складнощів для людини, який вперше займається створенням дизайну інтер'єру, є нездатність відобразити всі його особливості силами своєї фантазії. Вирішити цю проблему допомагає 3D дизайн інтер'єру, який демонструє кожну деталь оточення. Замовник може заздалегідь дізнатися, як буде виглядати кімната після завершення робіт. Звернувшись до дизайнера, можна буде змінити поточний концепт в будь-який момент до завершення робіт над дизайном інтер'єру.

Особливістю нашої компанії є те, що ми віддаємо перевагу індивідуальному підходу в роботі з кожним клієнтом. Це говорить про те, що будь-які зауваження та побажання замовника будуть враховані. Щоб зробити житловий простір більш комфортним, ми пропонуємо скористатися екологічним дизайном, коли все покриття, конструкції і меблі виготовляють тільки з натуральних або зовсім безпечних матеріалів. У процесі роботи ми використовуємо сучасні технології, які допомагають підготувати 3D дизайн інтер'єру в найстисліші терміни. Звернувшись в нашу компанію, ви зможете отримати безкомпромісну якість і отримати найпривабливіші ціни за послуги.

Ціни на дизайн інтер'єрів від компанії Dniprobud в 2023 році

Послуга Ціна usd/м.кв.
Дизайн інтер'єрів під ключ 20 usd/м.кв.

Розробка дизайну інтер'єрів від нашої компанії - фото і приклади робіт

Розробка дизайн проекту важливий аспект який враховується ще при розробці планувань майбутнього будинку На наших об'єктах, які ми зводимо за індивідуальними проектами, ще на стадії проектування ми обговорюємо переваги замовника по внутрішньому дизайну приміщень будинку. Після завершення розробки архітектурної частини проекту ми знайомимо замовника з нашими партнерами, які займаються дизайном інтер'єрів, щоб в кінцевому підсумку замовник був повністю задоволений побудованим будинком і йому було комфортно в ньому далі жити.
Професіонали своєї справи займалися розробкою дизайну інтер'єрів для кількох наших об'єктів:

Дизайн інтер'єрів в сучасному котеджі в міському середовищі

Дизайн інтер'єрівДизайн 2020

Котедж в сучасному стилі з дизайном інтер'єрів

Дизайн інтер'єрів в вітальнідизайн вітальнідизайн інтер'єрів цінадизайн інтер'єрів від будівельної компаніїдизайн інтер'єрів під ключдизайн інтер'єрів в Києві

Дизайн інтер'єрів в котеджі з плоскою покрівлею під ключ

дизайн інтер'єрів в котеджідизайн інтер'єрів в залідизайн інтер'єрів прикладдизайн інтер'єрів у ваннійдизайн інтер'єрів в санвузлідизайн інтер'єрів в туалеті