Експертиза будівельних конструкцій

Експертиза будівельних конструкцій

Для введення будинку в експлуатацію, фахівці повністю його перевіряють, але такі перевірки виконуються і в багатьох інших випадках. Якщо ви хочете виконати перепланування приміщення, продаж будинку, його реконструкцію, то спочатку необхідно обов'язково пройти будівельну експертизу.

Що таке експертиза будівельних конструкцій?

Будівельно-технічна експертиза - це пошук будь-яких недоліків, проблем та помилок в будівництві. Її проводять, якщо власникам або потенційним покупцям необхідно побачити, чи відповідає будинок заявленим характеристикам і тому, що написано в документах.

Спеціаліст приїжджає  на об'єкт та проводить комплексний огляд. Це стосується будь-якої особливості будинку, від міцності стін і закінчуючи матеріалом, який використовувався для захисту даху. На основі цього він готує звіт, в якому буде описано стан будівлі, а також поради щодо поліпшення цього стану.

Будівельна експертиза від фахівців «Дніпробуд»

З нами ви отримаєте величезну кількість переваг від замовлення послуги будівельно-технічної експертизи:

  • досвідчені фахівці і юристи знайомі з усіма тонкощами завдання, законодавчих актів та інших особливостей процесу, тому що вже багато разів робили подібне;
  • послугу за найдоступнішою вартістю без переплат і додаткових платежів, вся сума буде розрахована спочатку і залишиться незмінною до закінчення проекту;
  • ми  гарантуємо ефективну і якісну перевірку у встановлені терміни, які визначаються після того, як наш фахівець ознайомиться з усіма документами і особливостями будівлі.

Спеціалізована компанія «Дніпробуд» надає послуги за найнижчою ціною в Києві, Дніпрі, та інших містах на кращих умовах. Замовляючи  будівельно-технічну експертизу, ви можете бути впевнені в тому, що ми знайдемо будь-який недолік і вирішимо проблему в короткий термін.