Будівництво лазень і саун

Будівництво лазень і саун

Замовити будівництво лазні

Домашня лазня залишається мрією багатьох власників заміських будинків. За своєю якістю, зручності і функціональності вона непорівнянна з громадськими аналогами. Якщо виділити кілька переваг, то слід сказати про те, що всі роботи проводяться індивідуально. Оздоблення лазні буде виконано виключно відповідно до ваших уподобань. Підбирається кожен елемент інтер'єру, починаючи від облицювання стін і закінчуючи конструкцією лежаків. Будівельна компанія Dniprobud пропонує своїм замовникам в Києві найширший перелік послуг. Скориставшись допомогою наших фахівців, ви завжди будете впевнені в тому, що роботи виконані грамотно і своєчасно. Іншими перевагами замовлення лазні виступають:

  • чистота і гігієнічність кожної поверхні;
  • можливість досягти повної релаксації;
  • можна відпочити в будь-який час доби;
  • баня допоможе підтримувати організм в тонусі і загартовувати імунну систему.

Замовляючи баню в 2023 році в нашій компанії, клієнт отримує повний перелік послуг, тому може не переживати про якість проведених робіт. Ми приділимо достатньо уваги кожному питанню  і врахуємо всі побажання.

Піч для лазні: особливості монтажу

Піч для лазні

Одним з найважливіших елементів приміщення є грубка для лазні. Замовник може вибрати між дров'яним або електричним варіантом. Ідеальним рішенням стане установка дров'яної печі, але такий варіант доречний далеко не завжди. Дров'яні печі бувають суцільнометалевими або доповнюються скляними дверима, що дозволяє досягти схожості з каміном.

Піч-камін традиційно дорожче на 20-30 відсотків, тому вибір слід робити з урахуванням встановленого бюджету. Якщо вибрати двері з віконцем, то очікування можуть не відповідати дійсності. Скляна частина занадто маленька, тому розгледіти язики полум'я складно. До того ж скло створює в приміщенні відблиски, які далеко не всім припадають до смаку. Під час експлуатації двері з віконцем доводиться регулярно чистити, так як на поверхні залишається зола і сажа після згоряння полін.

Електрична піч дозволяє отримати хороший жар, але вона позбавлена ​​тих переваг, якими володіють класичні дров'яні печі. Її монтаж не пов'язаний з додатковими проблемами, якщо ви планували підключити баню до електромережі ділянки. Сауна, будівництво якої під ключ здійснюється нашими фахівцями, стане ідеальним місцем для завершення чергового трудового тижня. Ми подбаємо про ваш комфорт.

Правильна обробка лазні

Найбільш приємним і в той же час відповідальним етапом в будівництві лазні залишається обробка лазні. Під час робіт користуються натуральними матеріалами, які добре утримують тепло і приємні на дотик. Вибір на користь натуральних матеріалів також викликаний тим, що в лазні постійно коливається температура і вологість, тому штучні оздоблювальні матеріали можуть почати виділяти шкідливі компоненти в повітря.

Серед порід дерева варто звернути увагу на такі варіанти, як липа та вільха. Вибір на користь сосни або ялини не підходить через те, що в їх складі міститься велика кількість смоли, яка при високотемпературному режимі буде залишати на поверхні дощок липкі краплі.

Протягом століть саме липа вважалася традиційним матеріалом для обробки сауни. Даний матеріал відрізняється:

  • м'якістю;
  • пористою структурою;
  • здатністю витримати високу температуру.

Навіть при розжареної печі ви зможете без проблем спиратися на стіну лазні, відчуваючи комфортне тепло. Іншим варіантом виступає вільха, яка сьогодні особливо затребувана. Вагонка, виготовлена ​​з вільхи, не схильна до впливу вологи. З цієї причини можна не боятися пара і бризок від віника, так як вони ніяк не зашкодять вагонці з вільхи. До того ж даний вид деревини відомий своєю міцністю, що буде не зайвим у випадку з лазнею.

Якою повинна бути підлога в лазні?

Підлога для лазні

Вибираючи підлогу в лазні, слід спиратися на кілька ключових моментів. Конструкція повинна бути екологічно чистою, щоб в повітрі під час нагрівання не з'являлися шкіливі випаровування. Підлога повинна бути утеплена, для  чого можна скористатися спеціальною підложкою або пінопластом. Віддавати перевагу краще покриття, яке не буде слизьким. Це допоможе убезпечити себе і близьких від можливих травм. Матеріал повинен бути максимально простим і зручним в плані прибирання. Також важлива вологостійкість покриття.

З огляду на всі перераховані нюанси, замовники зазвичай роблять вибір на користь натуральної дошки або керамічної плитки. Для сауни дерев'яна підлога підійде як не можна краще, а для лазні завжди можна використовувати гарну плитку для підлоги.

Основні етапи будівництва лазні

Щоб розуміти, як саме буде відбуватися будівництво, слід розібратися в його основних етапах. Спочатку на об'єкт відправляється фахівець, який ознайомлюється з особливостями території і готує ескіз проекту. Далі відбувається узгодження проекту з замовником. Необхідно обговорити кожен нюанс, який буде відображений в ході будівництва, обробки, а також вплине на вартість проекту. Якщо лазня буде мати особливо складні конструкції, то їх виготовлення може відбуватися в умовах цеху.

Далі майстер відправить всі матеріали і готові конструкції на об'єкт для їх подальшого монтажу. Найвідповідальнішим етапом є монтаж сауни. Дуже важливо, щоб після завершення робіт всі обумовлені раніше домовленості відповідали підтвердженому проекту.

Будівництво саун від Dniprobud

Щоб будівництво сауни було проведено оперативно і з дотриманням всіх вимог, вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами і обговорити деталі. У компанії працюють кваліфіковані фахівці, які готові виконати будівельний проект будь-якої складності. Ми пропонуємо вигідні ціни, не знижуючи при цьому якості робіт.

 

Пристрій фундаменту лазні

Коли проект готовий і всі розрахунки проведені можна приступати до будівництва фундаменту лазні або сауни. Фундамент лазні як правило стовпчастий або стрічковий і залежить від типу грунту і передбачуваних навантажень.

Стіни в сауні

Існує два основні матеріали, які застосовують для будівництва стін бань, це: цегла та дерево. для будівництва стін лазень це цегла і дерево. Класичним для будівництва лазні рішенням є застосування деревини. Цей матеріал має велику кількість переваг, а саме:

  • традиційний зовнішній вигляд,
  • неповторний аромат,
  • і більш прості і недорогі фундаменти.

До недоліків даного матеріалу можна віднести усадку стін лазні (до півтора сантиметрів на кожному вінці), а також необхідність реконструкції фасаду кожні 5-10 років. Альтернативою будівництву бань з дерева є застосування цегли з подальшою його зашиттям зсередини вагонкою. До недоліків даного матеріалу можна віднести використання більш дорогих і важких фундаментів, а також зовнішній вигляд який не відповідає традиційним уявленням про те, як повинна виглядати лазня. Однак останній недолік може бути знівельовано використанням дерев'яної обшивки, яка імітує стіну з бруса. Перевагою використання даного матеріалу є надійність і довговічність.

Покрівля для сауни та лазні

При облаштуванні покрівлі лазні необхідно визначиться з матеріалом покриття схилів. Дана споруда має на увазі під собою велику кількість вологи, яка генерується в парній. Виходячи з цього факту необхідним є застосування матеріалів, що спрощують відведення зайвої вологи з підпокрівельного простору, таких як керамічна черепиця або металочерепиця.

Підлоги в сауні

При облаштуванні підлог в банному комплексі найважливішим елементом є гідроізоляція. Після завершення процесу її облаштування проводиться укладання лаг. На лаги необхідно укласти шпунтовану дошку підлоги. Всі дерев'яні матеріали, що застосовуються для влаштування підлоги, необхідно ретельно обробляти антигрибковими просоченнями.

Вікна та двері

Заповнення прорізів конструкцій лазні є заключним етапом зведення її коробки. Необхідно відзначити, що при використанні в якості матеріалу стін бруса або колоди висота віконних виробів повинна бути на 5-6 см менше, ніж висота отвору. Цей запас служить для компенсації майбутньої усадки дерева і запобігання пошкодженню як вікон і дверей, так і всієї будови.

Ціна будівництва лазні під ключ від нашої компанії

Послуга Ціна, грн/м.кв.
Будівництво лазні під ключ 12500 грн/м.кв.

Фото робіт компанії Dniprobud - етапи будівництва і основні елементи оздоблення

Баня 5 * 6 м з дикого зрубу об'єднана з альтанкою 5 * 4 м. Барбекю з тандиром і піччю

Будівництво сауни і лазні під ключБудівництво сауни і лазні - вхідні дверіБудівництво сауни і лазні під замовленняБудівництво сауни і лазні в УкраїніБудівництво сауни і лазні під ключ

Будівництво сауни і лазні - покрівляБудівництво сауни і лазні - в КиєвіБудівництво сауни і лазні - вид зовні