Замовлення системи поливу

Системи поливу

Сучасні газони або будь-які інші зелені насадження вимагають не просто дбайливого догляду, а дуже правильного зрошення. Йдеться про те, що розкішні газони виглядають так, тому що поливаються в певний час, певною кількістю води і при цьому враховуються особливості зовнішнього середовища. Саме цим і займаються системи автоматичного поливу.

Замовити монтаж і обслуговування системи поливу для ділянки ви можете в спеціалізованій компанії Дніпробуд. Ми пропонуємо професійні послуги за найдоступнішою ціною.

Переваги та особливості системи поливу

Сучасні системи поливу газону мають масу переваг перед ручним поливом або іншими системами:

  • Дощовики будуть виходити назовні тільки за необхідністю. Вони не знаходяться завжди в піднятому положенні, тому через них ніхто не спіткнеться і ви можете без проблем косити газон.
  • Якщо правильно монтувати труби, то це можна зробити і на готовому газоні, при цьому не пошкодивши його. Не буде необхідності в повному демонтажі системи або перекопуванні всієї території.
  • Автоматична система відрізняється тим, що може виконувати полив максимально ефективно, тому що враховує показання з датчиків. Це можуть бути і погодні умови, і рівень вологості, і вітер.

Залежно від обраних налаштувань, система може підлаштовуватися не тільки під особливості погоди, але і під вимоги кожної рослини. Тобто одна частина системи зрошення буде встановлена ​​над квітником, який вимагає певної кількості води, а інша - над газоном, що потребувати більшої кількості.

Як відбувається монтаж системи поливу?

Як і багато інших робіт з облаштування двору, монтаж системи поливу починається з того, що майстер оцінює територію і приступає до створення проекту. Проектування - це особливий процес, тому що для кожного двору він індивідуальний. Сенс в тому, щоб врахувати не просто особливості території, а й її недоліки, розташування доріжок і газону, місцезнаходження клумб і багато іншого.

Після розробки плану можна приступати до монтажу. Кращим варіантом буде, якщо влаштування двору ще не було завершено, тобто до посадки газону, тоді вам не доведеться знову псувати зовнішній вигляд ділянки.

На глибину 30-40 сантиметрів закопуються труби з перехідниками, а назовні виводяться фітинги під майбутню установку поливної системи, дощовиків. Після цього фахівці монтують спеціальні датчики, які будуть контролювати погоду, особливості температури і багато іншого. Система підключається до водопостачання і тестується її робота.

Якщо правильно створити проект, а укладання і монтаж будуть виконувати професіонали, то це можна зробити максимально швидко і ефективно.

Проектування системи поливу від професіоналів Дніпробуд

Насправді, може здатися, що встановити системи поливу можна і самостійно, хоча це зовсім не так. Вам доведеться враховувати масу чинників і складнощів, а також бути готовим до усунення проблем, які можуть виникнути в майбутньому. Досвідчені фахівці компанії Дніпробуд займаються створенням оригінальних і ефективних проектів системи поливу.

Спеціалізована фірма Дніпробуд - це професіонал у сфері проектування унікальних систем, ландшафтного оформлення двору і установки поливу. Замовляючи послуги в нашій компанії, ви отримаєте в найкоротші терміни готову систему поливу “під ключ”, яка прослужить багато років і буде безперебійно працювати.

Якщо ви хочете зробити свій двір багатофункціональним і отримати максимально ефективну систему поливу, то Дніпробуд завжди до ваших послуг.