Відгуки

Будівництво відбувалося в 2017-2018 рр. Результатом задоволені.

Читати далі
Євген
Будівництво котеджу
Євген

У 2015 році компанія "Dniprobud" в досить короткі терміни побудувала приватний будинок "під ключ". Терміни і якість відповідали початковим домовленостям. Можу рекомендувати для співпраці.

Читати далі
Сергій
Приватний будинок "під ключ"
Сергій

Виконали ремонт квартири. Якість робіт - висока. Ремонт виконали в обумовлені терміни.

Читати далі
Андрій
Ремонт квартири
Андрій

Відмінні хлопці. Всім раджу. Будувала будинок. Все було швидко, організовано, професійно. На них можна покластися і довіритися.

Читати далі
Інна
Будівництво будинку

У 2018-2019 будували котеджний будинок, починаючи з проекту і геології, закінчуючи зовнішніми оздоблювальними роботами.

Ретельно підходять до складання кошторисів, пропонують різні варіати по ціні-якості. Зміни в проекті обговорюються і згоджуються з архітектором. Будь-які дрібні питання вирішують оперативно в телефонному режимі. Практично немає недоліків в роботі, а такі які виникають усуваються оперативно. Єдиний недолік - на етапах з малим обсягом робіт або в пік сезону можуть зривати терміни.

Читати далі
Олександр
Будівництво компактного гостьового будинку

Компанія "Dniprobud" в 2010-2011 рр побудувала нам будинок за містом. Фірму вибрали за позитивними відгуками знайомих. Всі недоліки і нові ідеї, які виникали в процесі будівництва вирішувалися швидко і без питань. Через рік після заселення з'явився розрив в гідроізоляції веранди і проблема з вентиляцією. Все було виправлено за рахунок будівельної компанії. На поточний момент інших питань не виникало.

Читати далі
Андрій
Будівництво заміського будинку
 Андрій

Професійно підійшли з самого початку будівництва об'єкта. Перша частина робіт виконана на 5 +. Все згідно з узгодженим проектом. Вже рекомендую колегами, знайомим.

Читати далі
Денис
Будівництво котеджу мансардного типу

Співпрацював з цією компанією щодо створення проекту заміського будинку. Виконали всі вимоги швидко і якісно! Приємно працювати з професіоналами.

Читати далі
Влад
Проектування будинку

Співпрацюємо вже 2 роки. Політ відмінний.
Мабуть єдина відома будівельна компанія, з професійним підходом до справи!

Читати далі
Максим

Побудували коробку будинку під ключ за індивідуальним проектом. Недешево, але якісно і навіть з випередженням планових термінів.

Читати далі
Іван
Будівництво котеджу
Написати відгук