Дозвіл на будівництво

Дозвіл на будівництво

Схема отримання дозволу на будівництво

Будівництво власного будинку є головною мрією більшості людей. Однак на шляху до неї власники земельних ділянок стикаються з різними труднощами. Велика частина з них пов'язана безпосередньо з будівельними роботами, тому легко вирішується. Що стосується юридичних аспектів будівництва, тут потрібно докласти куди більше зусиль. Питання, що лежать в правовій площині, необхідно вирішувати ще до закладення фундаменту. Щоб заощадити свої сили і час на отримання дозволу на будівництво, рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів. Компанія «Дніпробуд» здійснює юридичний супровід клієнтів на вигідних умовах. Отримати детальну консультацію з питань, пов'язаних з оформленням дозвільних документів, можна за телефоном, вказаним на сайті.

Отримання дозволу на будівництво дачного будинку: перелік документації

Багато замовників помилково вважають, що дозвіл на будівництво - це всього один документ. Насправді, вам доведеться зібрати цілий перелік різних довідок. Щоб самостійно не ходити по різним державним інстанціям, не вистоювати довгі черги і не витрачати дорогоцінний час, рекомендуємо довірити цю задачу професіоналам. Наша компанія має власний штат юристів, які оперативно підготують всі необхідні документи для отримання дозволу на будівництво будинку. Як це відбувається:

  • на першому етапі необхідно оформити право власності на землю, без якого подальше будівництво в принципі не є можливим;
  • другий етап - провести ряд топографічних і геологічних вишукувань і з'ясувати, чи можна виконувати будівельні роботи на конкретній ділянці.

Після того, як буде отримано позитивний висновок, наші фахівці приступають до збору дозвільних документів. Для початку будівництва одно- або двоповерхового будинку площею до 500 м² потрібні:

  • готовий ескізний проект;
  • будівельний паспорт об'єкта;
  • повідомлення про початок будівельних робіт.

Останній документ ви отримуєте після оформлення будівельного паспорта і повинні подати в архітектурно-будівельну інспекцію вашої області. Приступати до будівництва можна тільки після того, як всі документи будуть оформлені і погоджені. Також варто відзначити, що дозвіл на приватне будівництво видається терміном на десять років. Однак деякі проміжні довідки діють не більше 2 років. Тому, якщо в якийсь момент будівництво буде заморожено, може знадобитися повторне погодження. Заключний етап будівництва - отримання права власності на будинок. Це питання має бути вирішене не пізніше, ніж через 2 роки після закінчення будівельних робіт.

Зателефонуйте за одним з контактних номерів телефону компанії, щоб дізнатися повний склад проектної документації для отримання дозволу на будівництво і замовити послугу юридичного супроводу. Ми виконуємо всі роботи “під ключ” і гарантуємо доступні ціни.