Геодезичні дослідження

Геодезичні дослідження

Геодезичні дослідження: мета проведення

Різні земельні ділянки мають різні характеристики. Перш, ніж почати будівництво котеджу, необхідно оцінити рельєф, положення існуючих споруд, доріг і комунікацій. Ці дані потрібні ще на етапі проектування, щоб обрати ідеальне місце, на якому буде житловий будинок. Отримати їх можна після проведення інженерно-геодезичних досліджень.

Види геодезичних робіт визначаються залежно від цілей будівництва. Будь-які з них фахівці компанії «Дніпробуд» виконують з високою точністю і відповідно до наявних нормативів. Геодезія ділянки “під ключ” включає в себе наступні дії:

  • топографічна зйомка. Внаслідок проведення такої зйомки ми отримуємо топографічний план ділянки в масштабі 1: 500, в якому враховано рельєф, габарити і розташування наявних об'єктів. Топографічні дані дозволяють адаптувати фундамент типового проекту під реальні параметри місцевості;
  • виконавча зйомка. На кожному етапі будівництва необхідний геодезичний контроль. Виконавча зйомка дозволяє визначити положення перекриттів і несучих конструкцій відносно вертикалі та горизонталі.

Фахівці нашої компанії проводять ретельний аналіз рельєфу, оцінку конструктивних елементів будинку, а також планують прокладку інженерних мереж на професійному рівні. Застосувавши ці дані для будівництва житлового будинку, ви можете бути впевнені в його надійності і міцності.

Геодезичні роботи “під ключ”: наші переваги

Наша команда - це професійні геодезисти та інженери, які мають відповідну освіту і великий досвід в проведенні будівельних робіт. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте наступні переваги:

  • максимально точні дані, завдяки застосуванню сучасних приладів і обладнання;
  • оперативність виконання та дотримання призначених термінів;
  • отримання документації, що відповідає будівельним нормативам;
  • доступні ціни на всі види послуг;
  • безкоштовна консультація в будь-який зручний для вас час.

Щоб ваш будинок був ідеально розміщений певним чином на ділянці, геодезична зйомка просто необхідна! Замовити послугу можна за телефоном, вказаним на сайті компанії. Наші менеджери з радістю нададуть відповідь на всі ваші запитання.