Будівництво комерційної нерухомості

Будівництво прибуткових будинків

Інвестиції в нерухомість - це один з найбільш прибуткових і гарантовано виграшних способів отримати дохід. Багато інвесторів вважають, що це незручно, тому що прибуток від інвестицій буде надходити занадто довго, але насправді, якщо до цього підійти відповідально, то ви будете забезпечені постійним доходом. Один з варіантів - побудувати прибутковий будинок, який дозволить вам отримувати пасивний дохід.

Замовити будівництво готелю “під ключ”, таунхауса або гостьового будинку можна за доступною ціною в спеціалізованій компанії «Дніпробуд». Ми пропонуємо широкий асортимент послуг від справжніх професіоналів своєї справи.

Проект будівництва дохідних будинків - види і особливості

Прибутковий будинок - це нерухомість, будинок або квартира, яку будували з метою, щоб здавати її в оренду. В нашій країні ця сфера не досить розвинена, в той час як в США багато підприємців вкладають кошти в будівництво таких багатоквартирних споруд, які в майбутньому можна здавати в оренду.

Є кілька типів прибуткових будинків, які користуються попитом в нашій країні:

  • багатоквартирний будинок, в якому можна здавати квартири в оренду, але прибуток почне надходити тільки через кілька років;
  • гостьовий будинок зазвичай складається з двох-трьох поверхів і самі власники там проживають;
  • хостели популярні у великих містах. Тут великі кімнати та досить невеликий дохід, але при цьому прибуток отримують швидко.

Потрібно пам'ятати, що тільки у випадку будівництва прибуткових будинків, які будуть використовуватися і підходять виключно як комерційна нерухомість, будуть прибутковими. Це може бути багатоквартирний будинок або готель.

Будівництво таунхауса - прибуток і успіх

Одними з найоригінальніших буде таунхаус, який представляє собою декілька будинків в одній будівлі, де є кілька окремих входів. Даний тип дохідних будинків приносить найбільший прибуток при досить мінімальних витратах. Якщо здавати такі будівлі в оренду, то можна за кілька років повністю компенсувати витрати на будівництво.

Чим вигідно будівництво міні готелів?

Міні-готель - це житло комерційного типу, великий будинок, в якому мінімум послуг. Будівництво готелю зручно, якщо є можливість працювати в великому місті, а ніша для цього бізнесу була попередньо досліджена.

Крім того, самі готелі будуть прибутковими, якщо власник використовує правильну рекламу і обрав оптимальне місце для будівництва. А завдяки будівництву від професіоналів, після введення будинку в експлуатації, він буде повністю облаштований і готовий до заселення.

Будівництво комерційної нерухомості від «Дніпробуд»

Якісний і прибутковий дохідний будинок повинен будуватися з урахуванням великої кількості вимог, знань, тонкощів будівництва і введення в експлуатацію. Якщо ви звернетесь за послугами в компанію «Дніпробуд», то можете бути впевнені, що отримаєте тільки найкраще обслуговування і розкішний прибутковий будинок.

Переваги замовлення будівництво гостьового будинку від нашої компанії наступні:

  • низька і прозора вартість. На відміну від багатьох аналогічних компаній, ми виконуємо розрахунки бюджету будівництва ще до початку і він залишається незмінним. Всі послуги мають демократичну ціну, яка точно порадує кожного замовника;
  • професіоналізм. Всі наші співробітники - це досвідчені фахівці, які багато років займаються запуском аналогічних проектів. Над будівництвом таунхаусів, гостьових будинків або готелів працюють багато майстрів. Це архітектори, інженери, дизайнери, садівники, монтажники і багато інших фахівців;
  • допомога та консультація. Менеджери компанії «Дніпробуд» в будь-який момент готові відповісти на всі ваші запитання й допомогти з будь-якою проблемою. З нами ви можете зробити замовлення і отримати перші консультації вже через кілька годин.

«Дніпробуд» - це професіонал у сфері будівництва дохідної, прибуткової нерухомості “під ключ” в Києві, Дніпрі та інших містах України.