Таунхауси

Таунхауси в 2 км від Києва

Продаж таунхаусів у м. Вишневе

Телефонуйте за номерами 

099 020 02 66
096 668 88 11

АКЦІЯ! ВАРТІСТЬ ВІД 490$/м2

СТАРТУЄ НОВА ЧЕРГА ТАУНХАУСІВ

В м Вишневе девелоперська компанія DniproBud веде будівництво котеджного містечка, в якому покупці можуть придбати будинки в форматі таунхаусів.

Розташування котеджного містечка

КМ на вул. Богдана Хмельницького, 24 у Вишневому Києво-Святошинського району Київської області будується всього в парі кілометрів від Києва. Це південна сторона Вишневого, навколо стрімко розвивається новий мікрорайон з усією необхідною інфраструктурою. Це дозволить новоселам відчути всі переваги заміського життя і користуватися благами розташованої поруч столиці.

Дістатися до Кільцевої можна за 5 хвилин, скориставшись вулицею В'ячеслава Чорновола. У парі хвилин ходьби від території містечка розташована зупинка громадського транспорту, АТБ, Фора, Новус, кафе, аптеки, магазини і багато іншого.

На карті видно, що неподалік від місця будівництва таунхаусів зводяться інші новобудови, вже є безліч торгових і соціальних об'єктів.

Інфраструктура котеджного містечка

Купити таунхаус в КМ на вул. Богдана Хмельницького, 24 у Вишневому можна з усіма підключеними до нього комунікаціями. До будинку підведені водопровід і каналізація, підключено електрику.

Територія комплексу огороджена, на ній виділено місце для розміщення автомобілів.

Навколишня інфраструктура розвинена добре і продовжує удосконалюватися, що підтверджується відгуками з місцевих форумів. Уже зараз поруч з КМ на Богдана Хмельницького, 24 працюють:

  • школа і дитячий садок;
  • кілька супермаркетів;
  • дитяча та доросла поліклініки;
  • автозаправна станція.

Згодом і в міру будівництва поруч нового житла перелік інфраструктурних об'єктів розшириться.

Технологія будівництва та типи нерухомості в КМ на вул. Богдана Хмельницького, 24

Типові проекти таунхаусів, пропоновані забудовником, являють собою дво-трирівневе житло з різними плануваннями і варіантами площі. Метражі досить просторі, в окремих будинках передбачено по 2 гаража і над ними тераси. У кожного таунхауса є своя земельна ділянка.

Будівництво ведеться з керамоблока із застосуванням додаткового утеплення. Фасади будинків оштукатурені, на даху - металочерепиця. Усередині виконується оздоблення під ремонт. У квартирах встановлюють енергозберігаючі пластикові вікна REHAU, елетрокотел і монолітні бетонні сходи.

Дізнатися умови, на яких пропонується продаж таунхаусів в КМ на вул. Богдана Хмельницького, 24 у Вишневому, уточнити ціни за 1 м2, поцікавитися діючими акціями можна на офіційному сайті забудовника DniproBud. Там же можна оформити онлайн запис на перегляд таунхаусів, знайти фото будинків і детальний генплан забудови.