Геологічні вишукування

Геологічні вишукування

Навіщо потрібні геологічні вишукування?

Інженерно-геологічні вишукування це дуже важливий етап будівництва. Вони повинні бути проведені ще до моменту проектування будівлі. Це стосується, як багатоповерхових будинків, так і приватних котеджів.

Завдяки виконанню інженерно-геологічних вишукувань, можна уникнути великих грошових витрат на земляні роботи. Крім того, без них, як і без топографічної зйомки, неможливо отримати дозвіл на проведення будівельних робіт певного класу. Узгодити проект будівництва високого ступеня відповідальності не отримавши дані про властивості грунту, також не є можливим.

Так звані інженерні вишукування здійснюються з метою ознайомлення із земельною ділянкою, забезпечення якості будівельно-монтажних робіт і виявлення небезпечних факторів. Компанія «Дніпробуд» пропонує вам замовити геологічні роботи за доступними цінами. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте кваліфіковану допомогу фахівців, які:

  • вивчають наявні фондові матеріали;
  • виїжджають на ділянку для обстеження місцевості і буріння розвідувальних свердловин з відбором зразків грунту і води;
  • передають отримані зразки в лабораторію для подальших досліджень;
  • складають технічний звіт із зазначенням всіх необхідних характеристик і геологічних умов ділянки, а також дають рекомендації щодо подальшого будівництва та облаштування;
  • передають замовнику звіт разом з остаточним розрахунком по об'єкту.

Ми виконуємо всі роботи “під ключ” і гарантуємо дотримання взятих на себе зобов'язань. Зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, щоб отримати більш детальну консультацію.

Геологія ділянки: які роботи проводяться?

Наша команда професіоналів виконує інженерно-геологічні вишукування згідно з існуючими нормативами. Для будівництва приватного будинку обов'язковими є наступні типи робіт:

  • кадастрові та землевпорядні вишукування. На початковому етапі наші юристи ретельно перевіряють всю наявну документацію. Кадастрові інженери виконують межування ділянки (окреслюють межі) і складають технічний звіт;
  • інженерно-топографічні дослідження. Створюється геологічна підоснова, з'ясовується, чи придатна ділянка для будівництва, а також визначається найбільш вигідне місце розташування для майбутнього будинку. З цією метою здійснюється топографічна зйомка;
  • інженерно-геологічні вишукування. На цьому етапі визначаються точки буріння і будівельні осі;
  • дослідження грунту. Буряться свердловини, відбираються зразки грунту і води, передаються в лабораторію для досліджень;
  • інженерні винаходи. Проводиться аналіз доцільності будівництва.

На сьогоднішній день інженерна геологія як ніколи актуальна у будівельній сфері. Застосування методів цієї науки дозволяє зробити адаптацію проекту будинку і його фундаменту під реальні параметри грунту. В ході досліджень, фахівці складають спеціальні карти, дають оцінку характеристикам грунту і ведуть документацію. Такі маніпуляції, як топозйомка, буріння свердловин, лабораторний аналіз грунту дозволяють отримати максимально достовірні дані, щодо можливості або неможливості здійснення будівельних робіт. Компанія «Дніпробуд» з радістю допоможе вам у вирішенні задачі будувництва власного будинку. Щоб скористатися нашими послугами, зателефонуйте за одним з контактних номерів телефону, вказаних на сайті.