Ескіз намірів забудови

Ескіз намірів забудови

Ескіз намірів забудови - що це?

Відповідно до українського законодавства, всі забудовники, які хочуть розпочати будівництво приватного житлового, дачного або садового будинку висотою менше двох поверхів (без урахування мансарди) і загальною площею до 500 м², споруд господарського призначення, гаражів, елементів, призначених для захисту або благоустрою території, зобов'язуються отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки.

Щоб отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки, необхідно розробити ескіз намірів забудови. Його разом з іншими документами слід передати в руки представників місцевого уповноваженого органу містобудування та архітектури. Ескіз намірів забудови земельної ділянки може бути виконаний в довільній формі (текстовій або графічній) і включати в себе наступні дані:

  • розташування будівель і споруд на території ділянки;
  • відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об'єктів, інженерних мереж і споруд;
  • відстань до розташованих неподалік житлових об'єктів, інженерних мереж і споруд;
  • фасади і плани поверхів об'єктів із зазначенням габаритних розмірів;
  • список систем інженерного забезпечення, в тому числі автономного, що планується застосовувати, тощо.

Як видно, розробити подібний ескіз для будівництва можна навіть самостійно. Однак краще довірити цю задачу професіоналам, які оперативно і правильно її виконають. Таким чином, ви зможете заощадити свої сили і час. А з урахуванням того, що ціна на ескіз намірів забудови від «Дніпробуд» є досить демократичною, ваші вигоди очевидні.

Де замовити ескіз намірів забудови земельної ділянки?

Кваліфіковані фахівці компанії «Дніпробуд» з радістю допоможуть вам здійснити задуми з будівництва приватного будинку і розробити ескіз намірів забудови земельної ділянки. Все, що від вас буде потрібно - це:

  • документ, який підтверджує право власності на земельну ділянку;
  • документ, який підтверджує право власності на будинок, який підлягає реконструкції, і технічний паспорт в разі реконструкції існуючої забудови;
  • габаритні розміри планованих будівель на ділянці у випадку з новим будівництвом;
  • результати топографо-геодезичної зйомки земельної ділянки.

Ми впевнені, що наші ціни і сучасний сервіс, справлять на вас гарне враження. Зателефонуйте за одним з контактних номерів телефону компанії, щоб отримати більш детальну консультацію.