Утеплення фундаменту

Утеплення фундаменту

Послуга утеплення фундаменту від компанії «Дніпробуд»

У більшості людей теплоізоляція будинку асоціюється з утепленням стін і даху. Однак варто розуміти, що досягти максимального ефекту можна тільки при комплексному виконанні робіт. Якщо забути про утеплення фундаменту, всі виконані раніше маніпуляції не принесуть бажаного результату. Займатися теплоізоляцією слід на початковому етапі будівництва будинку. Неутеплений фундамент може стати причиною багатьох проблем, серед яких холодна підлога в приміщеннях - не найстрашніше.

Перш, ніж приступити до виконання робіт, необхідно визначитися із технологію теплоізоляції фундаменту і цоколя, а також правильно підібрати теплоізоляційні матеріали. На сьогоднішній день існує величезна кількість утеплювачів, які відрізняються один від одного вартістю, властивостями і якістю. Найпопулярнішими з них вважаються:

  • пінопласт. Це перевірений часом експлуатації матеріал, який активно використовується в термоізоляції фундаменту. При дотриманні технологій утеплення, він дає чудовий результат;
  • екструдований пінополістирол. За своїми характеристиками матеріал нагадує пінопласт. Однак він виконаний за більш сучасною технологією, тому має велику кількість переваг. Утеплювач стійкий до біологічних впливів, впливу вологи і морозу, а також абсолютно безпечний для здоров'я людей;
  • пінополіуретан (ППУ). Застосовувати пінополіуретан для утеплення фундаменту стали не так давно. Однак ця технологія вже завоювала популярність серед будівельників і замовників. Захист за допомогою ППУ не має швів, не боїться вологи і низьких температур. Матеріал запобігає тепловтратам в приміщенні і має тривалий термін експлуатації;
  • керамзит. Цей утеплювач найчастіше використовується для теплоізоляції будинків, утеплювати які більш сучасними матеріалами - дорого і недоцільно (дачі, заміські будинки). Незважаючи на це, матеріал володіє хорошими теплозахисними властивостями, не боїться вологи та холоду.

Якщо ви хочете отримати більш детальну консультацію щодо вибору утеплювача і замовити утеплення фундаменту “під ключ”, зв'яжіться з нашими менеджерами. Вся необхідна для цього контактна інформація розташована в відповідному розділі сайту.

Зовнішнє утеплення фундаменту: основні технології

Для тих, хто не знає, як утеплити фундамент, представляємо найпопулярніші на сьогоднішній день технології:

  • термоізоляція листовими утеплювачами типу пінопласту;
  • теплоізоляція методом напилення пінополіуретанової піни на поверхню цоколя;
  • утеплення керамзитом методом сухого насипання.

Кожен з цих методів має свої переваги і недоліки. Щоб обрати оптимальний варіант, проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Ми гарантуємо високу якість виконаних робіт та доступні ціни.