Пальовий фундамент

Пальовий фундамент

Пальовий фундамент: переваги і недоліки

На сьогоднішній день пальо-гвинтовий фундамент застосовується для будівництва будинків з легких матеріалів (переважно каркасних), на всіх типах ґрунту і складності рельєфу. Він відрізняється простотою і високою швидкістю укладання, відсутністю складних земляних робіт, а також доступною вартістю матеріалів. Особливо доцільним його використання вважається на торф'яних, болотистих і обводнених ґрунтах. Величезним плюсом такого фундаменту є можливість з часом прилаштувати будь-які споруди. Також варто відзначити, що будівництво пальового фундаменту можна здійснювати в будь-яку пору року.

Таким чином, перевагами такого виду фундаменту є:

  • можливість здійснювати будівництво на будь-яких грунтах (глинистих, торф’яних, болотистих, обводнених);
  • підходить для влаштування на ділянках зі складним рельєфом;
  • малі трудові і грошові витрати;
  • відсутність земляних робіт;
  • здійснювати в будь-яку пору року.

Як видно, такий фундамент має масу переваг. До того ж він міцний, надійний і довговічний. Замовити будівництво можна в компанії «Дніпробуд». Ми виконуємо всі роботи “під ключ” і гарантуємо доступні ціни.

Фундамент на палях: технологія влаштування

Основний елемент фундаменту - це палі, які загвинчуються по периметру майбутньої будівлі і у внутрішній площині фундаменту. Завдяки наявності лопатей, вони легко входять в будь-який грунт (крім скелястого) і утворюють жорстку подушку. Вкручування може проводитися, як вручну, так і за допомогою спецтехніки. Пальові фундаменти будуються за один день і дозволяють без уповільнень приступати до інших етапів зведення будинку.

На сьогоднішній день прийнято виділяти три основних типи паль:

  • литі - палі і їх наконечники ллють за допомогою спеціальних форм. Цей різновид відрізняється високим рівнем міцності і стійкістю до високих навантажень;
  • комбіновані - складаються з двох частин: конуса і лопаті. Мають обмеження в плані навантаження;
  • зварні - лопаті приєднують до паль за допомогою зварювання.

Якщо ви вирішили замовити пальовий фундамент і хочете отримати професійну консультацію, зателефонуйте нам. Всю необхідну для цього контактну інформацію можна знайти у відповідному розділі сайту. Ми з радістю відповімо на ваші запитання.