Стовпчастий фундамент

Стовпчастий фундамент

Стовпчастий фундамент і його різновиди

Стовпчастий фундамент вважається однією з популярних конструкцією для будівництва малоповерхових будівель і споруд з легких матеріалів. Це обумовлено високою швидкістю його влаштування і відносно низькою ціною. Будівництво такого фундаменту зазвичай обходиться на 40% дешевше, ніж стрічкового. За рахунок особливих властивостей, його прийнято використовувати на непучиністих грунтах.

Якщо ви вирішили почати будівництво власного будинку, котеджу або дачі, фундамент стовпчастий стане оптимальним варіантом для вирішення цього завдання. Він являє собою систему стовпів, які встановлюються в кожному кутку майбутньої будівлі, в місцях перетину стін, а також в точках з підвищеним навантаженням. Стовпи занурюють на потрібну глибину і з'єднують за допомогою залізобетонних фундаментних балок. За формою стовпи можуть бути ступінчасті або прямокутні.

Стовпчастий фундамент ділиться за способом виготовлення на два види:

  • монолітний - стовпи фундаменту армуються і заповнюються бетоном;
  • збірний - стовпи формуються з використанням залізобетону, цегли або природного каменю.

Найчастіше в сучасному будівництві застосовуються саме монолітні залізобетонні фундаменти. Вони являють собою армований бетон, залитий в опалубку, і мають безшовну структуру. Завдяки цьому, забезпечується тривалий термін експлуатації. Якщо у вас виникли будь-які питання, задайте їх нашим кваліфікованим фахівцям. Для цього досить зробити телефонний дзвінок або скористатися функцією зворотнього зв'язку.

Стовпчастий фундамент для каркасного будинку: технологія будівництва

Грубо кажучи, стовпчасті фундаменти - це бетонні стовпи, які виконують роль опори для будівлі. Їх встановлюють на кутах споруди і внутрішніх перетинах стін з певним інтервалом. Технологія будівництва фундаменту такого типу досить проста і складається з наступних етапів:

  • підготовчі роботи - очищення земельної ділянки;
  • розбивка фундаменту - розмітка майданчика під будівництво;
  • встановлення опалубки - монтаж опалубки впритул до стінок траншеї;
  • монтаж арматури - армування стовпів спеціальними прутами;
  • подача бетону - заливка та ущільнення бетону;
  • гідроізоляція фундаменту - створення вологозахисного бар'єру одним із сучасних методів;
  • утеплення фундаменту - застосування теплоізолюючих матеріалів.

Компанія «Дніпробуд» пропонує вам свої послуги з будівництва стовпчастого фундаменту. Ми виконуємо всі роботи “під ключ” і гарантуємо доступні ціни. Щоб отримати більш детальну консультацію і замовити розрахунок стовпчастого фундаменту, зателефонуйте за одним з контактних номерів телефону, які вказані на сайті. Наші менеджери з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання. Консультація за телефоном абсолютно безкоштовна