Плитний фундамент

Плитний фундамент - що це?

Плитний фундамент - це монолітна основа, яка влаштовується під всією будівлею. Він має високий рівень міцності, надійності і тривалий термін експлуатації. Якщо ви вирішили почати будівництво власного будинку або котеджу, звертайтеся в компанію «Дніпробуд». Ми займаємося будівництвом протягом багатьох років і виконуємо роботи “під ключ”. У нас можна замовити фундамент плитний на вигідних умовах.

Плитний фундамент для двоповерхового будинку: особливості конструкції

Плитний фундамент являє собою залізобетонну плиту, яка має властивість переміщатися разом з грунтом при сезонних температурних коливаннях. Саме тому фундаменти такого типу ще називають плаваючими. Плитна конструкція має масу переваг, серед яких стійкість до високих навантажень, морозу і зміщення грунту. Особливу надійність основі надає жорстка арматура по всій площині. Тому, якщо ви вирішили облаштувати плитний фундамент, армування дозволить продовжити термін його експлуатації.

Такий тип фундаменту підходить для зведення будь-яких будівель на всіх типах ґрунту. Однак найчастіше його застосовують на пучинистих, горизонтально-рухомих і просадних грунтах. Це обумовлено особливими властивостями його конструкції і здатністю переміщатися разом з грунтом. Плитний фундамент - це ідеальний варіант для малоповерхових заміських будинків, дачних будиночків і котеджів.

Монолітний плитний фундамент: технологія будівництва

Плитний фундамент, як і будь-який інший, починають будувати тільки після проведення проектування та розрахунків. Проектування фундаменту проводиться на основі результатів інженерно-геологічних вишукувань. Представляємо вашій увазі основні етапи будівництва монолітного фундаменту:

  • земельні роботи - прибирання земельної ділянки від сміття і підготовка котловану під майбутній фундамент;
  • виготовлення дренажної подушки - застосовуються пісок і гравій, які потрібно добре утрамбувати;
  • гідроізоляція - для захисту основи від вологи застосовуються сучасні методи і матеріали;
  • утеплення - з цією метою прийнято використовувати різні теплоізоляційні матеріали на вибір замовника;
  • армування - армування підвищує рівень міцності і сейсмічної стійкості основи і проводиться за допомогою металевих прутів;
  • заливка бетонного розчину - заливається розчин бетону, який повинен повністю затвердіти в природному середовищі.

Отримана монолітна плита є одночасно і фундаментом, і підлогою цокольного поверху. Ціни на плитний фундамент повністю виправдані його надійністю, міцністю і довговічністю. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, задайте їх фахівцям нашої компанії. Всю необхідну контактну інформацію можна знайти у відповідному розділі сайту.