Стрічковий фундамент

Стрічковий фундамент

Стрічковий фундамент: особливості та характеристики

Стрічковий армований фундамент вважається універсальним варіантом для зведення будинків з будь-яких матеріалів і на будь-якому грунті. Якщо у ваших планах побудувати власний котедж, звертайтеся в компанію «Дніпробуд». Ми проведемо якісне закладення фундаменту на вигідних умовах. У нашому штаті працюють виключно кваліфіковані фахівці з великим професійним досвідом.

Стрічковий фундамент - найпростіший вид фундаменту, який набув широкого поширення в індивідуальному малоповерховому будівництві. Він являє собою залізобетонний контур, який розташовується по периметру майбутньої будівлі. Стрічку також закладають під кожну внутрішню несучу і зовнішню стіну зі збереженням однакової форми поперечного перерізу. Завдяки цьому, стає можлива заливка під дерев'яні, цегляні, каркасні та інші споруди. Фундамент такого типу не піддається нерівномірному осіданню і не дозволяє стінам деформуватися. Особливої міцності конструкції надає арматура.

Замовити послуги будівництва і армування стрічкового фундаменту “під ключ” можна за телефоном. Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту. Менеджери компанії з радістю нададуть відповідь на всі ваші запитання.

Стрічковий фундамент: ціна, різновиди, переваги

Перш, ніж замовити влаштування стрічкового фундаменту, рекомендуємо ознайомитися з його різновидами:

  • монолітний; є цілісною конструкцією зі сталевої арматури і бетонної стрічки. Завдяки своїй надійності, може використовуватися для всіх видів приватних будівель;
  • збірний; окремі ФБС блоки на монолітній подушці. Оптимальний варіант для сухих ґрунтів. Якщо планується зведення на іншому ґрунті, необхідно провести ретельне утеплення і гідроізоляцію.

Крім цього, стрічковий фундамент для будинку може відрізнятися за глибиною залягання. Під будинок на місцевості з невеликою глибиною промерзання можна зробити дрібно заглибленим.

Фундамент такого типу має масу незаперечних переваг, серед яких:

  • тривалий термін експлуатації (до 150 років);
  • можливість влаштування цокольного поверху;
  • порівняно менша необхідность застосування важкої спецтехніки;
  • доступні ціни на всі види робіт.

Ми використовуємо у своїй роботі виключно якісні матеріали та дотримуємося всіх правил будівництва. Завдяки цьому, нам вдається досягати високої якості. Наша компанія гарантує кожному замовнику дотримання призначених термінів і виконання взятих на себе зобов'язань. Звернувшись за допомогою в «Дніпробуд», ви будете приємно здивовані тим, що на стрічковий фундамент ціни є більш, ніж доступними. Телефонуйте і консультуйтеся прямо зараз за телефоном, вказаним на нашому сайті.