Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту: особливості та види

Довговічність будь-якої споруди залежить, в першу чергу, від стану фундаменту. Постійний вплив вологи може призвести до його повного руйнування. Щоб уберегти фундамент від передчасного зносу, прийнято використовувати різні гідроізоляційні матеріали. Захист від вологи повинен здійснюватися на етапі закладення, щоб згодом уникнути великих грошових витрат.

В середині залізобетону, незалежно від того, яка це конструкція - з блоків або моноліт, знаходиться арматура. Вона використовується для посилення фундаменту і підвищення його міцності. В результаті дії агресивних ґрунтових вод чи атмосферних опадів в конструкції бетону з'являються тріщини. За рахунок цього волога потрапляє до арматури, і починаються корозійні процеси. Як наслідок, фундамент стає менш витривалим і через кілька десятків років повністю руйнується.

Компанія «Дніпробуд» пропонує вам замовити таку послугу, як гідроізоляція фундаменту в Києві, Дніпрі та інших містах України. Термін експлуатації захищеного від вологи фундаменту досягає 100 років. На сьогоднішній день прийнято виділяти два основних види гідроізоляції фундаменту:

  • горизонтальна. Проводиться перед цегляною кладкою на бетонні блоки фундаменту. Одним з етапів горизонтальної гідроізоляції є влаштування дренажної системи. Необхідність в її створенні визначається виходячи з рівня грунтових вод;
  • вертикальна. Такий спосіб захисту передбачає нанесення вологозахисного матеріалу на стінки фундаментної конструкції, починаючи з його основи і аж до стін.

Обидва варіанти забезпечують надійний захист будинку від капілярної вологи і грунтових вод. Отримати більш детальну консультацію, а також довідатися про ціни на гідроізоляцію, можна за телефоном, вказаним на сайті. Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту.

Послуги гідроізоляції фундаменту “під ключ”

Якщо ви вирішили замовити гідроізоляцію фундаменту, рекомендуємо ознайомитися з основними способами створення вологозахисного бар'єру:

  • проникаюча гідроізоляція. Гідроізоляція здійснюється за допомогою нанесення спеціального розчину, який проникає вглиб конструкції і захищає її від впливу вологи;
  • обмазувальна гідроізоляція. Один з найбільш доступних і надійних способів захисту, при якому фундамент обробляється за допомогою розтопленого бітуму або бітумно-полімерної мастики;
  • рулонна гідроізоляція. В якості захисного матеріалу використовуються водонепроникні листи, найчастіше руберойд, спеціальна мембрана тощо.

Наші фахівці з радістю виконають гідроізоляцію фундаменту, яка не вдарить по вашому гаманцю. Ми також гарантуємо дотримання термінів, професійну консультацію і сучасний сервіс. Щоб зв'язатися з нами, зателефонуйте за одним з контактних номерів телефону, які вказані на сайті. Менеджери компанії нададуть відповіді на всі ваші питання і допоможуть обрати найбільш відповідний спосіб гідроізоляції.